Мереживо. Літературні читання в містечках України

Мереживо. Літературні читання в містечках України

Рік: 2019-

Авторка ідеї: Тетяна Терен

Координаторка: Анастасія Левкова

Опис проєкту

Проєкт покликаний підвищити престиж читання у райцентрах України, знайомити мешканців українських містечок із сучасною українською літературою та включити їх у культурне поле, спільне з великими містами.

На сьогодні участь у проєкті взяли письменники Вікторія Амеліна, Галина Вдовиченко, Катерина Калитко, Павло Коробчук, Олег Коцарев, Андрій Курков, Мирослав Лаюк, Ірина Цілик, Артем Чех, Петро Яценко, Міла Іванцова, Анатолій Дністровий, Марина Гримич, Андрій Бондар, Іван Андрусяк та Ірен Роздобудько.

Заходи в рамках "Мережива" відбувалися в містах Берегове, Мукачево (Закарпаття), Ізмаїл та Кілія (Одещина), Ізюм і Чугуїв (Харківщина), Мелітополь і Бердянськ (Запоріжчина), Генічеськ і Новоолексіївка (Херсонщина), Батурин і Бахмач (Чернігівщина), Кременчук, Козельщина та Кобеляки (Полтавщина), Кам’янське та Новомосковськ (Січеславщина), Нова Одеса й Вознесенськ (Миколаївщина).

Партнери проєкту
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН
Новини та публікації проєкту