"Мереживо. Літературні читання в містечках України". Поїздка письменниць на Буковину

238
Роздрукувати
"Мереживо. Літературні читання в містечках України". Поїздка письменниць на Буковину

3-4 листопада в рамках проєкту Українського ПЕН "Мереживо. Літературні читання в містечках України" у містечках Сторожинець і Кіцмань на Буковині поспілкуються з читачами письменниці Олена Павлова (Рівне – Київ) і Марина Пономаренко (Київ). Модераторка заходів – Марія Титаренко (Львів). Проєкт реалізується за підтримки The New Democracy Fund у рамках співпраці з Danish Cultural Institute.

Культура в часи війни

  • Чому культура важлива і в час війни?
  • Що можуть робити письменники для майбутньої перемоги?
  • Звикли до воєнної реальності – чи варто боятись цієї звички?
  • Які виклики чекають на нас у прийдешні мирні часи?

Олена Павлова – журналістка, письменниця, художниця. Авторка поетичної книжки "Шкіра міст", упорядниця книжок "Євромайдан. Хроніка в новелах", "Крим по-українськи. Веселі та сумні історії", "КОМ-ПО: антологія комікс-поезії", "Як не збожеволіти від батьківства". Авторка комікс-персонажа Кота Інжира, (листівки, нотатники, планувальники з Котом Інжиром та його мудрими фразами). Членкиня Українського ПЕН.

Марина Пономаренко – сценаристка, поетеса, чиї вірші поширюють у соцмережах сотні людей, один з них перекладено 10-ма іноземними мовами. Майбутня поетична книжка зватиметься "Книжка любові і люті". Фіналістка конкурсу "Кримський інжир / Qırım іnciri". Твори публікувалися в журналі "Київ", "Антології літераторів Київщини", книжці "Кримський інжир / Qırım іnciri", "Українській літературній газеті".

 

Сторожинець

3 листопада 14.00 – Сторожинецька центральна бібліотека (вул. Ю. Федьковича, 15, в разі повітряної тривоги – в укритті в цьому ж приміщенні).

Кіцмань

4 листопада 15.00 – Кіцманська публічна бібліотека (вул. Незалежності, 42; в разі повітряної тривоги – в укритті в цьому ж приміщенні).

3 листопада 2022
238
Теги: #Мереживо
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: