#SolidarityWords

#SolidarityWords

Спільний проєкт Українського ПЕН та Центру прав людини ZMINA, в рамках якого відомі українські письменники та журналісти стали амбасадорами українських політв’язнів-журналістів, ув’язнених у Російській Федерації та тимчасово окупованих територіях України.

Роки: 2021-

Координатори: Максим Ситніков, Тетяна Печончик

Опис проєкту

Спільний проєкт Українського ПЕН та Центру прав людини ZMINA, в рамках якого відомі українські письменники та журналісти стали амбасадорами українських політв’язнів-журналістів, ув’язнених у Російській Федерації та тимчасово окупованих територіях. У своїх публікаціях, інтерв’ю, під час публічних заходів в Україні та за кордоном амбасадори закликатимуть звільнити політв’язнів та розповідатимуть про їхні справи. Програма солідарності покликана привернути увагу до справ українських заручників Кремля та сприяти міжнародному тиску на Росію для їхнього звільнення.

Амбасадорами політв’язнів стали:

Алім Алієв (Ірина Данилович), Вікторія Амеліна (Осман Аріфмеметов), Мирослава Барчук (Олексій Бессарабов), Ольга Герасим’юк (Тимур Ібрагімов), Лариса Денисенко (Ремзі Бекіров), Володимир Єрмоленко (Максим Буткевич), Зоя Казанжи (Вілен Темер'янов), Ірена Карпа (Марлен (Сулейман) Асанов), Андрій Курков (Наріман Джелял), Юрій Макаров (Рустем Шейхалієв), Мирослав Маринович (Сервер Мустафаєв), Віталій Портников (Владислав Єсипенко), Ірина Славінська (Амет Сулейманов), Остап Сливинський (Асан Ахтемов), Мар’яна Савка (Руслан Сулейманов) та Ірина Цілик (Сейран Салієв).

Партнери проєкту
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН
Новини та публікації проєкту