Угода користувача

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ https://pen.org.ua

Громадська організація "Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу" (далі – Організація) публікує Договір, який визначає порядок використання сайту https://pen.org.ua (далі – Сайт), у тому числі:

Договір викладено в стандартній і незмінній для всіх формі. Підтвердженням укладення Договору є використання Сайту.

У разі незгоди зі змістом Договору або окремих його положень просимо вас покинути Сайт.

1. Загальна інформація

1.1. Договір регулює умови використання Сайту і може бути змінений Організацією без будь-якого попереднього повідомлення.

1.2. На Сайті можуть бути додатково встановлені умови використання окремих ресурсів, контенту, політики конфіденційності та захисту персональних даних та ін.

1.3. Якщо Користувач не згоден з Договором, то не може користуватися Сайтом.

1.4. Організація повідомляє, що через Сайт можна отримати доступ до інших ресурсів (сайтів) в мережі Інтернет. Організація не має ніякого контролю над цими сайтами, і Користувач отримує доступ до них виключно на власний ризик.

1.5. Організація намагається забезпечувати безперебійну роботу Сайту, однак не несе відповідальності за повну або часткову втрату контенту Сайту, а також за недостатню якість або швидкість перегляду такого контенту.

1.6. Контент Сайту не може бути використаний третіми особами для публічного перегляду і в комерційних цілях, без письмової згоди Організації або власника контенту.

2. Предмет Договору

Вся інформація Сайту є предметом Договору і власністю (використовуваним активом/об'єктом) Організації якщо інше не зазначено на Сайті.

3. Права Організації

3.1. Організація та/або редакція сайту (далі – Редакція) мають право додавати, змінювати, видаляти, доповнювати матеріали і структуру Сайту, у будь-який час закрити Сайт (або розділ Сайту), без попереднього інформування Користувача.

3.2. Використовувати адреси електронної пошти зареєстрованих користувачів для розсилки новин Організації.

3.3. Використовувати надані Користувачем об'єкти права інтелектуальної власності на Сайті, в тому числі (але не виключно) твори, статті, фотографії, відео, графіку та ін.

3.4. Заблокувати акаунт (особистий кабінет) Користувача на Сайті у разі порушень умов Договору.

3.5. Видалити будь-який контент без пояснення причин у разі порушень чинного законодавства України, умов Договору та/або інших правил користування Сайтом.

3.6. У будь-який час закрити будь-який ресурс Сайту як з, так і без попереднього інформування користувача. У такому випадку Компанія не несе відповідальності за припинення доступу до своїх ресурсів на Сайті.

4. Користувач

4.1. Користувач зобовʼязується використовувати Веб-сайт виключно у відповідності до даної Угоди.

4.2. Користувач, що отримує доступ до особистого кабінету на Сайті, приймає на себе всю відповідальність за збереження в таємниці Логіна та Пароля особистого кабінету, в тому числі за дотримання всіх заходів безпеки, а також за всі дії, що здійснені з використанням Логіна та Пароля Користувача.

4.3. У випадку втрати Пароля від особистого кабінету Користувач може пройти необхідну процедуру, передбачену на Сайті для відновлення Пароля.

4.4. Видалення особистого кабінету Користувача з Сайту може бути здійснено Редакцією за особистим письмовим зверненням Користувача та/або за наявності підстав, передбачених даною Угодою.

4.5. Користувач погоджується з обов’язком невідкладно повідомити Редакцію Сайту про будь-яке порушення безпеки, пов’язане з доступом до особистого кабінету Користувача, що здійснено з використанням Логіна та Пароля Користувача без його відома і без його згоди. Редакція Сайту не бере на себе відповідальність ні за які наслідки порушення безпеки, в тому числі втрату, зміну чи знищення даних, що мали місце в результаті Авторизованого доступу третіх осіб до особистого кабінету за допомогою Логіна та Пароля Користувача.

4.6. Користувачу забороняється:

4.6.1. Використовувати матеріали, розміщені на Сайті, способом, який може перешкодити нормальному функціонуванню Сайту;

4.6.2. Реєструватися на Сайті як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або з іншими організаціями; передавати реєстраційні дані іншим особам;

4.6.3. Намагатися будь-яким способом, в тому числі шляхом підбору пароля, злому або інших дій отримувати доступ до чужих логінів і паролів;

4.6.4. Використовувати автоматизовані програми взаємодії з Сайтом і його сервісами, розміщувати будь-які файли, які містять або можуть містити віруси та інші шкідливі програми;

4.6.5. Передавати свої реєстраційні дані іншим особам;

5. Заборони і відповідальність

5.1. На Сайті заборонено розміщувати і поширювати:

5.1.1. заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, або до захоплення державної влади;

5.1.2. заклики про розподіл меж території або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України;

5.1.3. заклики до підпалу, знищення майна, захоплення будівель та споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або розпалювання збройного конфлікту, або розміщувати інший матеріал, який може становити кримінальний злочин або причину його скоєння;

5.1.4. матеріали, які є незаконними, шкідливими, що ображають моральність, честь і гідність, права та охоронювані законом інтереси третіх осіб, а також нецензурні вирази і матеріали і висловлювання порнографічного, еротичного або сексуального характеру;

5.1.5. матеріали рекламного, комерційного або адаптаційного характеру, розміщення яких не погоджено з Організацією;

5.1.6. об'єкти інтелектуальної власності, без наявності дозволу на публічне розміщення (сповіщення) або їх поширення;

5.1.7. матеріали, що містять комп'ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного устаткування, або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в мережі Інтернет;

5.1.8. персональні дані інших користувачів;

5.1.9. матеріали, зміст та/або поширення яких порушує чинне законодавство України та положення міжнародного законодавства;

5.1.10. інформацію комерційного або конфіденційного характеру, яка заборонена до публікації.

5.2. Користувач підтверджує, що несе відповідальність за будь-яку інформацію, яку надає та розміщує на Сайті.

5.3. У разі виявлення фактів несанкціонованого використання матеріалів Сайту, Користувач повинен якомога швидше повідомити про це Редакцію Сайту.

5.4. У разі пред'явлення до Організації претензій з боку третіх осіб, у зв'язку з інформацією, що розміщується користувачем на Сайті, користувач зобов'язаний самостійно і за свій рахунок врегулювати та вирішити всі суперечки з особами, які звернулися з претензіями, а також відшкодувати понесені Організацією збитки в повному обсязі.

6. Правила користування Сайтом

6.1. Редакція Сайту не несе відповідальності у випадках прямих чи непрямих фінансових чи інших втрат Користувачів, викликаних тимчасовою непрацездатністю Сайту з наступних причин: планові чи позапланові технічні чи профілактичні роботи, технічні перебої інтернет-провайдерів, комп’ютерних мереж, серверів чи засобів, а також протиправні дії третіх осіб (з умислу, без умислу чи з необережності), дії самого Користувача чи форс-мажорні обставини. При цьому Редакція бере на себе зобов’язання докласти максимум зусиль для відновлення працездатності Сайту в найкоротші терміни. Адміністрація забезпечує функціонування Сайту в цілодобовому режимі, проте не гарантує відсутність перерв, пов’язаних з технічними проблемами чи проведенням профілактичних робіт.

6.2. Редакція має право змінювати оформлення та зовнішній вигляд Сайту, його зміст, змінювати, вилучати та/або доповнювати Сервіси, програмне забезпечення та будь-які інші об’єкти, що використовуються чи зберігаються на Сайті, з повідомленням про це Користувача або без такого.

7. Правила розміщення інформації, що охороняється законами про інтелектуальну власність

7.1. Всі матеріали, що представлені на Сайті, включаючи зображення, програмний код, логотипи, графіку, торгові марки, звуки, фото- та відеоматеріали тощо, є об’єктами інтелектуальної власності та охороняються законом.

7.2. При використанні Сайту заборонені будь-які дії Користувачів, що можуть завдати шкоди чи порушити права інтелектуальної власності будь-яких третіх осіб. За такі дії Користувач несе відповідальність особисто і в повному обсязі, а також зобов’язується компенсувати Редакції та/або відповідному правовласнику, чиї права порушено, всі документально підтверджені збитки.

7.3. На Сайті в рубриці "Блоги" авторизований Користувач має право публікувати і використовувати виключно ті об’єкти та інформацію (включаючи, але не обмежуючись, зображення Профілю, фотографії тощо), котрі не порушують чинне законодавство України та/або права третіх осіб. У випадку якщо такий твір є об’єктом інтелектуальної власності чи включає його, Користувач гарантує, що має право на таке використання. Публікуючи, розміщуючи вказані об’єкти на Сайті, Користувач даним надає Адміністрації право (невиключну безоплатну ліцензію) використовувати їх без обмежень щодо території та терміну, необмежену кількість разів, шляхом відтворення, розповсюдження, перекладу, публічного виконання, сповіщення (в ефір і по кабелю), показу, демонстрації, доведення до загального відома публіки таким чином, що кожен має доступ до них в будь-який час та з будь-якого місця за своїм власним вибором.

7.4. Редакція залишає за собою право блокувати та/або видаляти будь-яку інформацію, розміщену авторизованим Користувачем в рубриці "Блоги" , якщо вона порушує будь-які права третіх осіб, в тому числі, але не виключно: авторські, суміжні, ділову репутацію, а також на вимогу правовласника або без такої.

7.5. Редакція ні за яких умов не несе відповідальності за порушення прав інтелектуальної власності третіх осіб, якщо таке порушення було зумовлено діями Користувача.

8. Модерація

8.1. Редакція залишає за собою право проводити Модерацію всіх матеріалів, що розміщені чи підлягають розміщенню на сайті авторизованими Користувачами в рубриці "Блоги" та на сторінці "Члени ПЕН", тобто стежити за змістом та якістю цих матеріалів і у випадку необхідності на власний розсуд, без попередження та пояснення причин видаляти чи блокувати доступ до таких матеріалів. Редакція не бере на себе відповідальності ні за які наслідки дій, що мають місце в рамках процедури Модерації.

8.2. Користувач погоджується з правом Редакції обмежувати чи блокувати доступ до Сайту чи вживати інших заходів до Користувача, що порушує умови даної Угоди, або норми чинного законодавства України, або законні права та інтереси третіх осіб, від яких була отримана відповідна скарга. Характери цих заходів, включаючи тривалість та рівень обмеження доступу, визначаються Редакцією на власний розсуд і можуть бути вжиті без попереднього та наступного повідомлення Редакцією такого Користувача.

8.3. У випадку порушення умов даної Угоди Редакція має право вживати заходів, необхідних для захисту своїх прав та інтересів, незалежно від терміну давності цих порушень. Таким чином бездіяльність з боку Редакції при порушенні Користувачами даної Угоди не позбавляє Редакцію права вживати необхідних заходів захисту.

8.4. Модерація здійснюється в обсягах, що встановлюються Адміністрацією.

9. Умови використання матеріалів сайту https://pen.org.ua

9.1. Сайт містить текстові та фото-відео матеріали, які є об'єктами авторського права і підлягають захисту.

9.2. Матеріали, розміщені на Сайті, можуть використовуватися (поширюватися і перепубліковуватися) іншими медіа або Інтернет-виданнями тільки за умови активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал Сайту та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту.

9.3. Заборонено передрук матеріалів з рубрик "Публікації" та "Блоги" без письмового дозволу Редакції Сайту.

9.4. Матеріали, в тексті (після тексту) яких міститься заборона на повну републікацію (передрук, копіювання, відтворення або інше використання), дозволяється використовувати частково. Обсяг використання не може перевищувати 25% від загального обсягу тексту. Таке часткове використання дозволяється виключно за наявності гіперпосилання в кінці текстових матеріалів з підписом: "Повну версію читайте на pen.org.ua".

9.5. При усному цитуванні матеріалів з Сайту обов'язкове усне посилання (для телерадіопрограм) і письмове посилання (для друкованих видань).

9.6. Використання фотоматеріалів фотографів Сайту дозволяється тільки за умови розміщення гіперпосилання під фото на сайт pen.org.ua/ ПІБ Автора. Будь-які зміни фотоматеріалів, у тому числі адаптація, ретушування тощо не дозволяються.

9.7. Забороняється будь-яке використання фото-, графічних, відео-, аудіо- та інших матеріалів, розміщених на Сайті, що належать третім особам.

10. Заключні положення

10.1. Всі спори між Користувачем та Редакцією Сайту вирішуються шляхом переговорів, а у випадку неможливості такого врегулювання − в судовому порядку у відповідності до чинного законодавства України.

10.2. Взаємовідносини Сторін за цією Угодою регулюються законодавством України.

10.3. Редакція Сайту має право в односторонньому порядку змінювати або оновлювати частини цієї Угоди в будь-який час без попереднього повідомлення. Користувач зобов’язується час від часу переглядати дану Угоду, щоб знати про її зміни та оновлення. Усі зміни до цієї Угоди набувають чинності з моменту їх публікації на сайті pen.org.ua. Якщо Користувач використовує Сайт, він погоджується з усіма умовами даної Угоди в редакції, що діє на цей момент.