”Прописи”. Літературний фестиваль-воркшоп

”Прописи”. Літературний фестиваль-воркшоп для молодих авторів

Рік : 2021

Керівниця проєкту: Тетяна Терен

Куратор: Остап Сливинський

Координатор: Андрій Вахтель

Опис проєкту

9-12 вересня 2021 року Український ПЕН організовує літературний фестиваль-воркшоп для молодих авторів у Івано-Франківську. 10 письменників та літературних критиків, відібраних за конкурсом, матимуть індивідуальні заняття з досвідченими менторами – Вікторією Амеліною, Галиною Крук, Тарасом Прохаськом та Ганною Улюрою. Лекції і воркшопи для учасників проведуть також Лариса Денисенко, Роман Малиновський, Богдана Неборак і Тетяна Терен. В підсумку вони опублікують свої твори й враження від фестивалю у одному альманасі, який поширюватиметься в електронному і паперовому вигляді. Окрім того, для широкої аудиторії запланована публічна програма подій – подіумні розмови та сценічні читання, вечір мультимедійних та синтетичних проєктів та поетичний марафон. Вхід на ці заходи буде вільним для всіх охочих.

Фестиваль-воркшоп "Прописи" покликаний сприяти розвитку сучасної літератури шляхом відкриття нових імен. Особливістю проєкту є спрямованість не лише на просування літератури як творчої й публічної діяльності, а й на просування правозахисних цінностей ПЕН серед молодих людей.

Партнери проєкту
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН
Новини та публікації проєкту