Бондаренко Аліса

Бондаренко Аліса

Менеджерка культурних проєктів

Філологиня новогрецької мови та літератури (Маріупольський державний університет, 2014).

Була координаторкою проектів, тренеркою в ГО "Київський освітній центр "Простір толерантності" (2014-2016), займалася організацією проєктів неформальної освіти для молоді з тематики прав людини, виховання міжетнічної толерантності, протидії будь-яким формам дискримінації (проєкти "Будуємо мости замість стін", міжнаціональний табір "Джерела толерантності", Клуб толерантності для підлітків, "Memory Walk", "Model of International Criminal Court"). Менеджерка, фандрайзерка, тренерка проєктів неформальної освіти для молоді в ГО "Конгрес національних громад України" ("European Camp", "Європейські студії").

Займалася запуском та реалізацією грантових програм Українського культурного фонду (менеджерка програм "Знакові події" та "Стипендії", 2018-2021рр).

З 2015 по 2017 роки брала участь в міжнародних професійних тренінгах з прав людини, форумах з громадянського активізму та протидії дискримінації в Угорщині, Македонії, Вірменії, Франції, Грузії, Німеччині.

Від 2021 року в ролі менеджерки опікується проєктами культурного напрямку Українського ПЕН — преміями, фестивалями, резиденціями, конкурсами та іншими книжковими й літературними ініціативами.

Сфера інтересів: сучасна українська культура (література, візуальне мистецтво, кінематограф), колажні практики, гештальт терапія, права людини.