Алієв Алім

Алієв Алім

Член Виконавчої ради

Журналіст, правозахисник, дослідник та менеджер освітньо-культурних проектів. Співзасновник громадської організації "Крим SOS", у минулому – журналіст кримської газети "Авдет". Заступник генерального директора Українського інституту.

З 2008 до 2016 рр – аналітик та консультант з комунікацій у експертній компанії "pro.mova", де займався роботою з клієнтами та допомагав будувати їм систему відносин з медіа та аудиторіями, достіджував цінності суспільств, проводив навчання з комунікацій та медіа-аналітики, працював більше ніж з 70 компаніями та організаціями, у тому числі, був організатором заходів для медіа в Україні за участі екс-держсекретаря США Мадлен Олбрайт у 2014 році.

У 2018-2020 рр. – програмний директор Кримського Дому – кримського культурного, освітнього, інформаційного, правозахисного та дослідницького центру в Україні.

З 2020 року – заступник генерального директора Українського інституту.

Співавтор книги "Мустафа Джемілєв. Незламний". Kоординатор українсько-кримськотатарського літературного конкурсу "Кримський Інжир", однойменного фестивалю та співупорядник книги, один із авторів виставки "Дивовижні історії Криму" в Мистецькому Арсеналі.

Куратор кримських майданчиків на Книжковому Арсеналі, Львівському медіа-форумі, BookForum Lviv. Учасник та доповідач адвокаційних місій у Раді Європи, Європарламенті, ОБСЄ, Раді Безпеки ООН, політичних інституціях країн ЄС та США щодо ситуації у Криму. Член наглядових рад ГО "Центр UA" та Освітнього центру з прав людини у Львові.

Фокусується на темах окупованого Криму, гуманітарної політики, сучасного стану кримськотатарського народу, свободи слова та комунікаційних стратегій.

Публікації автора на сайті ПЕН: