"Мереживо. Літературні читання в містечках України". Поїздка письменників на Тернопільщину

60
Роздрукувати
"Мереживо. Літературні читання в містечках України". Поїздка письменників на Тернопільщину

22-23 червня в рамках проєкту Українського ПЕН "Мереживо. Літературні читання в містечках України" у містечках Копичинці, Чортків та Бучач, що на Тернопільщині, поспілкуються з читачами письменники Остап Сливинський (Львів) та Зоя Казанжи (Одеса). Кураторка проєкту й модераторка заходів – Анастасія Левкова (Львів). Проєкт реалізується за підтримки Данського інституту культури в рамках New Democracy Fund.

Слова війни та перемоги

  • На що здатна література в складні часи?
  • Слова, що з’явилися в час війни: як змінюється наша мова?
  • Україна – вільна країна, та чи мають автори керуватися самоцензурою?
  • Які виклики чекають на нас після перемоги?

Остап Сливинський – поет, перекладач, менеджер літературних проєктів. Член Українського ПЕН. Автор 5 поетичних збірок, співавтор англомовного путівника "Awesome Lviv". Його вірші й статті перекладалися 17-ма мовами, серед яких англійська, німецька, португальська, шведська. Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну займається створенням "Словника війни", пише статті й дає інтерв’ю на гострі теми в українські та іноземні медіа.

Зоя Казанжи – письменниця, журналістка, громадська діячка. Членкиня Українського ПЕН. У 2014—2015 роках працювала радницею голови Одеської ОДА. Авторка прозових книжок "Якби я була (Міські історії у facebook-стилі)" та "Щось таке як любов". У 2016 році взяла участь у проєкті "12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину", обравши своєю цінністю й темою публічної бесіди незалежність. Активно волонтерить для армії, зокрема закуповує оптику (біноклі, монокуляри, тепловізори) нашим військовим.

 

Копичинці

22 червня 17.00 – Музей театрального мистецтва Тернопільщини (вул. Шевченка, 13).

Чортків

22 червня 19.30 – Публічна бібліотека (вул. Зелена, 1)

Збараж

23 червня 14.00 – Публічна бібліотека (вул. Незалежності, 1).

Бонусом до виступів у містечках відбудеться зустріч із Зоєю Казанжи у Тернополі в "Дружній ресторації "Мамонт"" (площа Героїв Євромайдану, 3). 23 червня о 18.00, тема розмови – "Жінки, сестринство та війна". Модераторка – Євгенія Цебрій.

 

22 червня 2022
60
Теги: #Мереживо
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: