Дискусія Українського і Чеського ПЕН у рамках фестивалю "Світ книги" у Празі

209
Роздрукувати
Дискусія Українського і Чеського ПЕН у рамках фестивалю "Світ книги" у Празі

12 червня об 11.00 у рамках літературного фестивалю "Світ книги" у Празі відбудеться спільна дискусія авторів Українського та Чеського ПЕН "Роль культури та літератури в часи війни".

Що можуть і мають робити автори і митці в часи війни? Як європйеські інтелектуали можуть протистояти брехливим наративам російської пропаганди? Як захистити і підтримати українську культуру під час жорстокої війни, яку розв'язала Росія проти України?

Учасниками дискусії стануть українські автори Алім Алієв, Катерина Міхаліцина, Євгенія Кононенко, а також чеські письменники Саша Стоянович Чарлі та Мірча Дан Дуца. Подію модеруватиме чеська культурна менеджерка, видавчиня Луціє Ржеґоржікова.

Більше інформації про українську програму на "Світі книги" в новині на нашому сайті.

Організатори Українського стенду: Український інститут, Посольство України в Чеській Республіці, Книжковий Арсенал, Український інститут книги, Український ПЕН.

 

 

 

 

 

12 червня 2022
209
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: