Дискусія “Харків-Київ-Львів: Спільна артерія”

184
Роздрукувати
Дискусія “Харків-Київ-Львів: Спільна артерія”

4 червня (субота) о 17:00 у Харкові відбудеться дискусія "Спільна артерія", що поєднає авторів Українського ПЕН з Харкова, Києва та Львова: Сергія Жадана, Тетяну Огаркову, архиєпископа Ігоря Ісіченка, Остапа Сливинського, Вікторію Амеліну, Володимира Єрмоленка і Тетяну Терен.

Долучитися до події можна буде онлайн на Facebook-сторінках: PEN Ukraine, Kharkiv Media Hub, Сергій Жадан [офіційна сторінка], espreso.tv, V.N. Karazin Kharkiv National University, Харківський ЛітМузей та Нью-Йоркський Літературний Фестиваль.

Географію країни пізнають через подорожі, але українці ось уже дев’ятий рік вивчають назви своїх міст, містечок і сіл через війну, яку злочинно веде проти нашої країни Росія.

Щодня читаючи новини, стежачи за місцями бойових дій, влучання артилерійських снарядів та ракет, захоплюючись героїзмом і витривалістю наших громадян – ми відчуваємо, як біль кожного з цих міст, містечок і сіл стає нашим власним болем; щодня ми наносимо на карту своєї пам’яті кожну з цих назв, щоби ніколи не забути, щоби захистити своєю затятістю і любов’ю.

Найняті Росією політтехнологи багато років розповідали нам про стіни і кордони всередині нашої країни, але війна вкотре оприявила, що Україна єдина, прошита спільними артеріями у своїй боротьбі і відчутті цієї війни за нашу незалежність.

Яка роль випала Харкову, Києву і Львову після початку повномасштабного вторгнення Росії до України? Як відчуває війну кожне з цих міст? Як відчувають її письменники і журналісти і яким бачать своє завдання і свою відповідальність сьогодні?

Долучайтеся онлайн до дискусії "Спільна артерія" в Харкові. Учасниками події стануть:

  • Сергій Жадан (Харків) – письменник, громадський діяч, фронтмен гуртів "Жадан і Собаки" та "Лінія Маннергейма"
  • Тетяна Огаркова (Київ) – журналістка, літературознавиця
  • Архиєпископ Ігор Ісіченко (Харків) – літературознавець, громадський діяч
  • Остап Сливинський (Львів) – поет, перекладач, віцепрезидент Українського ПЕН
  • Вікторія Амеліна (Львів-Київ) – письменниця
  • Володимир Єрмоленко (Київ) – філософ, письменник, журналіст
  • Тетяна Терен (Харків-Київ) – журналістка, виконавча директорка Українського ПЕН

Головний медіапартнер – телеканал "Еспресо".

Організатори заходу: Український ПЕН, Kharkiv Media Hub, телеканал "Еспресо", Харківський національний університет ім. В. Каразіна та Харківський ЛітМузей.

 

4 червня 2022
184
Теги: #Війна
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: