"Інтелектуальні студії" з Андрієм Курковим, президентом Українського ПЕН

137
Роздрукувати
"Інтелектуальні студії" з Андрієм Курковим, президентом Українського ПЕН

29 січня о 13:00 в смт Козельщина на Полтавщині відбудеться наступна зустріч у рамках проєкту "Інтелектуальні студії у Smart Просторі". Тема обговорення – "Роль еліт у суспільному житті: від громади до країни". Другим гостем "Інтелектуальних студій" стане президент Українського ПЕН, письменник і кіносценарист Андрій Курков.

"Інтелектуальні студії у Smart Просторі" – спільний проєкт Smart Foundation та Українського ПЕН. Він стартував 19 листопада з дискусії "Відверто про гідність і свободу. Уроки українських революцій". У ній взяли участь журналістка, телеведуча й лауреатка Премії імені Георгія Ґонґадзе Мирослава Барчук та журналіст, публіцист і волонтер Дмитро Крапивенко.

Smart Foundation – благодійний фонд, який впроваджує та підтримує нові стандарти культурного, освітнього розвитку суспільства. У 2020 році перетворив Козельщинську центральну районну бібліотеку ім. О. Гончара на сучасний громадський культурно-освітній Smart Простір. Запроваджує навчальні програми для громади, популяризуючи читання та саморозвиток. Smart Простір є реалізованою моделлю для ревіталізації бібліотек по всій Україні.

Локація: Полтавська обл., смт Козельщина, вул. Остроградського, 79/11.

Вхід вільний за сприяння Smart Foundation.

Трансляція буде доступна за посиланням.

26 січня 2022
137
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: