"Мереживо. Літературні читання в містечках України". Поїздка письменників на Хмельниччину

52
Роздрукувати

14-15 червня в рамках проєкту Українського ПЕН "Мереживо. Літературні читання в містечках України" відбудеться перша поїздка письменників: у містечка Старокостянтинів і Шепетівка, що на Хмельниччині, поїдуть Максим Беспалов і Марія Титаренко. Кураторка проєкту й модераторка заходів – Анастасія Левкова.

Проєкт реалізується за підтримки Danish cultural institute в рамках The New Democracy Fund.

Історії, що надихають на перемогу

  • На що здатна література в часи війни?
  • Що можуть робити письменники для перемоги?
  • Письменник – пророк чи звичайна людина?
  • Де можна і варто мандрувати після війни?

Максим Беспалов письменник, журналіст, мандрівник, колишній гравець українського телеклубу "Що? Де? Коли?". Родом з Дніпра, з 2015 року мешкає у Львові. Мандрує світом та возить авторські тури екзотичними країнами (Танзанія, Марокко, Мексика, Сенегал, Малайзія тощо). У паломництво Шляхом святого Якова ходив понад 10 разів. Автор книжок "Східний вал", "Шлях святого Якова", "Ліхіє дев’яності: Кузня кадрів. Дніпропетровськ", "Український Шпіцберген", "Усе, що ви знаєте про Ірландію, – правда, але". Член Українського ПЕН.

Марія Титаренко – письменниця, журналістка. Мешкає у Львові. Засновниця магістерської програми медіакомунікацій Українського католицького університету. 2022 року ввійшла у п’ятірку улюблених викладачів цього престижного вишу. Викладає есеїстику, креативне письмо, репортажистику, публічні комунікації. Авторка книжки "Комунікація від нуля. Есеї для Мані". В перші тижні повномасштабної війни стала співзасновницею сайту https://post-to-stop-war.in.ua/, де меседжі про російсько-українську війну публікуються понад 40 мовами. Членкиня Українського ПЕН.

Старокостянтинів

14 червня 15.00 – Центральна бібліотека (вул. Костянтина Острозького, 14), третій поверх, лекційна зала.

Шепетівка

15 червня 14.00 – Міський будинок культури (вул. Героїв Небесної Сотні, 54), мала зала.

 

14 червня 2022
52
Теги: #Мереживо
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: