"Мереживо. Літературні читання в містечках України". Поїздка письменниць на Рівненщину

153
Роздрукувати
"Мереживо. Літературні читання в містечках України". Поїздка письменниць на Рівненщину

29-30 вересня в рамках проєкту Українського ПЕН "Мереживо. Літературні читання в містечках України" у містечках Дубно й Здолбунів на Рівненщині поспілкуються з читачами письменниці Ія Ківа (Донецьк – Київ – Львів) і Надійка Гербіш (Тернопіль). Модераторка заходів – Марія Титаренко (Львів). Проєкт реалізується за підтримки The New Democracy Fund у рамках співпраці з Danish Cultural Institute.

Ія Ківа – поетка, перекладачка з англійської, польської, білоруської, редакторка, журналістка. Авторка книжок "Подальше от рая", "Перша сторінка зими", "Ми прокинемось іншими: розмови з сучасними білоруськими письменниками про минуле, теперішнє і майбутнє Білорусі". З початком війни в 2014 році почала писати українською. Її вірші перекладалися понад 30-ма мовами. Співавторка у театральній постановці "Реквієм за Бучею" (премєра відбулася в травні 2022 р. в Молдові). Перекладачка й редакторка проєкту "Піжамна бібліотечка" (єврейські дитячі книжки). Членкиня Українського ПЕН.

Надійка Гербіш — письменниця, перекладачка з англійської, директорка з міжнародних літературних прав для Європи та Нордичних країн компанії Riggins Rights Management (США), ведуча подкасту "Слово на перетині", продюсерка. Авторка книжок "Теплі історії до кави", "Теплі історії до шоколаду", співавторка "Великої різдвяної книжки" (разом з Ярославом Грицаком). Її книжки виходять, крім України, у США, Великій Британії, Польщі, Туреччині, Вірменії. Ведуча Клубу молодих мам, раніше – програми семінарів для підлітків "Навчіть мене мріяти".

 

Дубно

29 вересня 15.00 – Дубенська міська бібліотека (вул. Скарбова, 9).

Здолбунів

30 вересня 12.00 – Здолбунівська центральна бібліотека (вул. Шкільна, 39).

29 вересня 2022
153
Теги: #Мереживо
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: