"Мереживо. Літературні читання в містечках України". Поїздка письменників на Прикарпаття

99
Роздрукувати
"Мереживо. Літературні читання в містечках України". Поїздка письменників на Прикарпаття

12-13 липня в рамках проєкту Українського ПЕН "Мереживо. Літературні читання в містечках України" у містечках Рогатині та Калуші, що на Прикарпатті, поспілкуються з читачами письменники Мар’яна Савка (Львів) та Вахтанґ Кебуладзе (Київ). Модераторка заходів – Марія Титаренко (Львів). Кураторка проєкту – Анастасія Левкова (Львів). Проєкт реалізується за підтримки the New Democracy Fund у рамках співпраці з Danish Cultural Institute.


Завжди на часі

  • Що можуть робити письменники, філософи, видавці в час війни?
  • Чому культура завжди "на часі"?
  • Чи міг би існувати Путін без Пушкіна?
  • Які виклики чекають на нас після перемоги?


Мар’яна Савка – поетка, перекладачка, співзасновниця й головна редакторка "Видавництва Старого Лева", лідерка музичного гурту "Тріо Мар’яничі". Членкиня Українського ПЕН. Авторка 9-ти і співавторка 2-х поетичних збірок, авторка кількох дитячих книжок. 2016 року ініціювала проєкт "12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину". Була у списках 100 найвпливовіших, найуспішніших жінок України, 40 особистостей, які змінюють країну. Активно волонтерить для армії, зокрема збирає кошти на закупівлю машин для поранених на фронті.


Вахтанґ Кебуладзе – філософ, письменник, публіцист, перекладач, музикант (член музичного гурту "Джин"). Виріс у Києві, та має грузинське і грецьке коріння. Член Українського ПЕН. Викладає в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка та в Національному університеті "Києво-Могилянська академія". Автор книжки есеїстики "Чарунки долі" та двох книжок про феноменологію. Перекладав Фридриха Ніцше, Едмунда Гусерля та інших німецьких філософів.

Рогатин
12 липня 15.00 – Центральна бібліотека (вул. Івана Франка, 8).

Калуш
13 липня 16.00 – Центральна бібліотека ім. Т. Шевченка (вул. Підвальна, 6) .

12 липня 2022
99
Теги: #Мереживо
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: