Культурний фронт під час війни: як позбавитись постколоніального мислення?

72
Роздрукувати
Культурний фронт під час війни: як позбавитись постколоніального мислення?

"Інтелектуальні студії у Smart Просторі"

Тема "Культурний фронт під час війни: як позбавитись постколоніального мислення?".

Запрошена гостя - членкиня Українського ПЕН, журналістка, громадська діячка, письменниця Зоя Казанжи. Авторка прозових книжок "Якби я була (Міські історії у facebook-стилі)" та "Щось таке як любов". У 2016 році взяла участь у проєкті "12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину", обравши своєю цінністю й темою публічної бесіди незалежність. Активно волонтерить для армії.

Локація: Smart Простір, Полтавська обл., смт Козельщина, вул. Остроградського, 79/11

Дата: 26 червня о 13:00

Вхід вільний за сприяння Smart Foundation.

Трансляція за посиланням: https://fb.me/e/5BrBdjOvK

"Інтелектуальні студії у Smart Просторі" - спільний проєкт Smart Foundation та PEN Ukraine, які раз на місяць проходять на Полтавщині.

Український ПЕН — українська громадська організація, створена з метою захисту свободи слова та прав авторів, сприяння розвитку літератури та міжнародному культурному співробітництву. Входить до мережі національних центрів Міжнародного ПЕН.

Smart Foundation – благодійний фонд, який впроваджує та підтримує нові стандарти культурного, освітнього розвитку суспільства. У 2020 році перетворив Козельщинську центральну районну бібліотеку ім. О. Гончара на сучасний громадський культурно-освітній Smart Простір. Запроваджує там навчальні програми для громади, популяризуючи читання та саморозвиток. Smart Простір є реалізованою моделлю для ревіталізації бібліотек по всій Україні.

26 червня 2022
72
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: