Всі автори

Титаренко Марія

Поетка, есеїстка, журналістка, медіадослідниця, лекторка

Поетка, есеїстка, журналістка, медіадослідниця, лекторка. Засновниця Магістерської програми з медіакомунікацій Українського Католицького Університету (2012). Кандидатка наук із соціальних комунікацій. Стипендіатка програми імені Фулбрайта (2008-2009). Доцентка Школи журналістики та комунікацій УКУ. Викладає теорію комунікацій, творчопис, сторітелінг, драматургію науки, есеїстику, художній репортаж, Американську літературну журналістику, публічний виступ та ін.

Народилась на курильському острові Ітуруп. Закінчила факультет журналістики ЛНУ ім. І. Франка. Працювала журналісткою мистецького об’єднання "Дзиґа", колумністкою львівської газети "Поступ", фріланс-репортажисткою журналу ONE CNEWA (Нью-Йорк). Започаткувала лабораторію художнього репортажу на ЛітАкценті. Членкиня журі конкурсу художнього репортажу "Самовидець" видавництва "Темпора" (2016-2021). Авторка майстерні з есеїстики на Освіторії.

Авторка книги есеїв "Комунікація від нуля. Есеї для Мані" (ВСЛ, 2019), яка увійшла до списку найкращих українських книжок 2019 року за версією PEN Ukraine. Книгу було номіновано на здобуття Премії імені Юрія Шевельова, на Премію Львова – Міста літератури ЮНЕСКО 2019, а також на Премію Книги року ВВС - Есеїстика-2019.

Титаренко Марія
7 публікацій
Публікації автора