"Мереживо. Літературні читання в містечках України". Поїздка письменниць на Київщину

146
Роздрукувати
"Мереживо. Літературні читання в містечках України". Поїздка письменниць на Київщину

4 листопада у рамках проєкту Українського ПЕН "Мереживо. Літературні читання в містечках України" у містах Біла Церква і Васильків на Київщині поспілкуються з читачами письменниці Ірина Славінська (Київ) і Віра Курико (Чернігів). Модераторка заходів – Анастасія Левкова (Львів). Проєкт реалізується за підтримки The New Democracy Fund у рамках співпраці з Danish Cultural Institute

Культура в часи війни

  • Чому культура важлива і в час війни?
  • Найчорніші дні лютого – і робота на радіо в укритті.
  • Як свідчення очевидців стають книжками?
  • Які виклики чекають на нас після перемоги?

Ірина Славінська – журналістка, радіоведуча, перекладачка, письменниця, громадська діячка, феміністка. Виконавча продюсерка радіо "Культура", ведуча на Українському радіо. Авторка "Історій талановитих людей" (дві книжки) та "Мої запасні життя". Перекладає книжки з французької. Лауреатка премії ім. Олександра Кривенка "За поступ у журналістиці". Членкиня Українського ПЕН.

Віра Курико – журналістка, письменниця. Авторка книжок "Вулиця причетних. Чернігівська справа Лук’яненка", "Мазепа. Право на шаблю", "Реформа здорової людини" (про медичну реформу). Авторка репортажів у виданнях Reporters, "Локальна історія" та ін. Номінантка премії "Книга року BBC-2020", лауреатка премії "ЛітАкцент року-2020", переможниця конкурсу "Честь професії-2020" у номінації "Репортаж".

 

Біла Церква

4 листопада 12.00 – бібліотека-філія № 8 Білоцерківської центральної бібліотечної системи (просп. Незалежності, 55, в разі повітряної тривоги – в укритті за цією ж адресою).

Васильків

4 листопада 17.00 – Васильківська дитяча школа мистецтв (вул. Володимирська, 1а; в разі повітряної тривоги – в укритті за адресою вул. Володимирська, 2).

4 листопада 2022
146
Теги: #Мереживо
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: