Український ПЕН запустив новий сайт

167
Роздрукувати
Родіна Ірина
Родіна Ірина
Комунікаційна менеджерка
Український ПЕН запустив новий сайт

25 травня Український ПЕН запустив новий сайт. Платформа має новий інтерфейс і сучасний дизайн у стилі брендбуку організації, також вона доповнена низкою нових функцій.

Активна робота над новим сайтом ПЕН тривала близько року. Попит на його публічний запуск зріс після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. У час, коли увага всього світу звернена до нашої країни, важливо було забезпечити існування якісної комунікаційної платформи, на якій би були зібрані головні новини у сферах культури, правозахисту та свободи слова.

Крім того, сайт Українського ПЕН став майданчиком, завдяки якому закордонні медіа можуть виходити на звʼязок з українськими інтелектуалами та запрошувати їх до участі в інтервʼю та публічних заходах.

"Ми давно мали намір оновити та осучаснити наш сайт, щоб, з одного боку, він був зручнішим для читачів, а з другого – щоб автори ПЕН могли ефективніше його використовувати для промоції своїх творів і нових публікацій, – розповідає виконавча директорка Українського ПЕН Тетяна Терен. – В останні місяці відвідуваність нашого сайту суттєво зросла, оскільки для міжнародної ПЕН-спільноти він став джерелом інформації про війну Росії проти України і злочини російських окупантів проти української культури та медіа. Розуміючи цей запит, ми плануємо не лише далі удосконалювати користувацькі можливості сайту, а й розвивати його англомовну версію".

Оновлення стосувалося всіх рубрик нового сайту: "Про нас", "Новини", "Публікації", "Свобода слова", "Проєкти", "Премії", "Події" та "Можливості".

На сайті можна ознайомитися з історією, членами та адміністративною командою організації, а також побачити установчі та звітні документи Українського ПЕН. Завдяки оригінальному дизайнерському рішенню "Бібліотека Українського ПЕН" відтепер працює в інтерактивному форматі. "Події" для зручності користування розміщені у режимі календаря. Усі відеоролики, над створенням яких працювала команда ПЕН, зібрані в розділі "Наші відео". Крім того, члени ПЕН зможуть вести свої блоги і розміщувати дописи на новому сайті організації.

Над дизайном і версткою сайту працювали Надія Борковська та Олексій Ариков – автори сайтів Премії імені Георгія Ґонґадзе, проєкту "Тут-і-тепер: Історії журналістів на війні" та сторінки #STOP WAR IN UKRAINE.

До 1 червня 2022 року сайт Українського ПЕН працює у тестовій версії і буде вдосконалюватися.

Нагадаємо, що на початку березня 2022 року ПЕН запустив сторінку з актуальною інформацією та матеріалами про війну Росії проти України. Вона упорядковується на основі щотижневої англомовної розсилки, яка готується командою ПЕН для закордонної аудиторії і постійно оновлюється.

25 травня 2022
167
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: