Всі автори

Родіна Ірина

Комунікаційна менеджерка

Закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка (2019) та здобула ступінь магістра за спеціальністю "Міжнародна журналістика" в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка (2020).

Стипендіатка програми Erasmus+. Вивчала журналістику й політологію в Університеті Марії Кюрі-Склодовської в Любліні, Польща. 2020 року отримала міжнародну стипендію Chevening, що фінансується Foreign, Commonwealth & Development Office (FCDO) Великої Британії. Здобула ступінь магістра за спеціальністю "Права людини і політика" (MSc Human Rights and Politics) у Лондонській школі економіки та політичних наук. З відзнакою захистила магістерську дисертацію, присвячену визнанню та політичній репрезентації кримських татар як корінного народу України.

Протягом 2017–2019 років була волонтеркою Кримської проєктно-освітньої платформи Q-hub. Керувала комунікаційним відділом та займалася освітніми проєктами, покликаними популяризувати українську освіту серед абітурієнтів із окупованого Криму. З 2017 по 2020 рік працювала у відділі міжнародної інформації "5 Каналу". З листопада 2021 року – комунікаційна менеджерка Українського ПЕН.

Родіна Ірина
28 публікацій
Публікації автора