ПЕН запустив сторінку з актуальною інформацією та матеріалами про війну Росії проти України

470
You can read this article in English
ПЕН запустив сторінку з актуальною інформацією та матеріалами про війну Росії проти України

З початку загарбницької війни Російської Федерації проти України Український осередок міжнародного ПЕН-клубу формує новинні добірки для закордонної аудиторії. На основі цих добірок ми створили сторінку war.pen.org.ua, яка містить інформацію про ситуацію в Україні, посилання на важливі матеріали та інформаційні ресурси, петиції, звернення, добірки видань про Україну англійською мовою та книжок українських авторів, рекомендованих до перекладу. Сторінка постійно оновлюється нами і доповнюється актуальними новинами і посиланнями.

На цій сторінці також представлені відео нашого нового онлайн-проєкту "Діалоги про війну", у межах якого українські та іноземні інтелектуали говорять про досвід війни і діляться власними спостереженнями.

Окрім того, ви знайдете добірку з 30 книжок англійською мовою, які допоможуть закордонній аудиторії краще зрозуміти історію України і її шлях з часу проголошення Незалежності.

Також на сторінці зібрані можливості фінансової допомоги для Українських захисників, креативної спільноти та гуманітарних потреб.

Наприкінці сторінки зібрані перевірені джерела інформації про Україну.

Закликаємо ділитися цією інформацією зі своїми знайомими за кордоном.

Перейти на сторінку можна за посиланням: war.pen.org.ua.

7 березня 2022
470
Теги: #Війна
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: