Український ПЕН та телеканал “Еспресо” запускають новий онлайн-проєкт “Власні назви” з Мирославою Барчук

539
Роздрукувати
Український ПЕН та телеканал “Еспресо” запускають новий онлайн-проєкт “Власні назви” з Мирославою Барчук

15 червня стартує новий онлайн-проєкт "Власні назви", ведучою якого стане журналістка Мирослава Барчук.

"Власні назви" – це серія коротких розмов з інтелектуалами, лідерами суспільної думки, письменниками, митцями, релігійними діячами, правозахисниками. Це експертний погляд, точка зору, відповідь на конкретні, актуальні питання. Особиста оптика гостей програми щодо подій сьогодення.

"Ми говоритимемо про важливі новини й наративи в ширшому контексті, враховуючи історичну точку, в якій ми перебуваємо. Про що сигналізує новинна стрічка? Що відбувається із суспільством? Як війна змінює країну і світ? Які загрози попереду і як їм протистояти?" – так пояснює специфіку проєкту журналістка й членкиня Українського ПЕН Мирослава Барчук.

Для кожного випуску програми ведуча формулюватиме головне запитання, на яке шукатиме відповідь разом зі своїми героями.

Інтервʼю з інтелектуалами виходитимуть щосереди о 19:00 на Facebook-сторінках та YouTube-каналах PEN Ukraine та espreso.tv. Окрім того, згодом онлайн-видання "Лівий берег" публікуватиме текстові версії розмов.

Мирослава Барчук – журналістка, телеведуча. У професії з середини 1990-х років. Працювала на "5 каналі", ТВі, "Еспресо", була редакторкою журналу Welcome to Ukraine. З 2019 року є ведучою суспільно-політичного токшоу "Зворотний відлік" на суспільному телеканалі Перший. Лауреатка Премії імені Георгія Ґонґадзе.

2021 року Мирослава Барчук записала цикл розмов з інтелектуалами у рамках програми "Простір", яку Український ПЕН реалізував спільно з Hromadske.

Онлайн-проєкт "Власні назви" реалізується за підтримки Шведського ПЕН (Svenska PEN).

8 червня 2022
539
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: