Hromadske та Український ПЕН запускають нову програму "Простір" з Мирославою Барчук

367
Роздрукувати
Hromadske та Український ПЕН запускають нову програму "Простір" з Мирославою Барчук

"Простір" це цикл розмов з інтелектуалами сучасності: письменниками, філософами, істориками, науковцями. Ведуча проєкту Мирослава Барчук запрошуватиме на інтерв'ю українців, думки яких важливо чути. Програма виходитиме щосереди на YouTube-каналі hromadske о 19:00.

"Ми створили проєкт для того, щоб ви разом з нами бачили, як інтелектуали осмислюють наш час, історію, власну ідентичність, культурні феномени, суспільні чи політичні події", – коментує ідею програми Мирослава Барчук.

"Одним із завдань ПЕН є збільшення присутності інтелектуалів в українських медіа та створення нових майданчиків для діалогу. Ми віримо, що "Простір" стане ще однією платформою для суспільної дискусії", – додає виконавча директорка Українського ПЕН Тетяна Терен.

Перший випуск "Простору" вийде в ефір 29 вересня о 19:00 і буде присвячений трагедії Бабиного Яру. Гостем програми стане голова Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович. Як осмислювати цю катастрофу та як виробляти політику пам’яті так, щоб вона не розділяла, а об’єднувала людей, – дивіться на платформах hromadske та Українського ПЕН.

Мирослава Барчук – журналістка, телеведуча. Закінчила факультет журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У середині 90-х працювала кореспонденткою Радіо Свобода в Північній Америці та перекладачкою в Канаді. У 1998–2000 роках працювала на телеканалі "1+1", була редакторкою та ведучою програм "Сніданок з 1+1" та "Проти ночі". У 2001–2005 роках – головна редаткорка та авторка публікацій журналу Welcome to Ukraine. У 2005–2012 роках працювала редакторкою і ведучою політичної програми "Новий час" на 5 каналі.

Із 2013 року – ведуча програм "Homo Sapien", "Окрема думка" на каналі ТВі. З 2016 року – ведуча інформаційно-аналітичної програми "Вечір з Мирославою Барчук" на телеканалі "Еспресо". З 2019 року – співведуча програми "Зворотний відлік" на Суспільному. Лауреатка Премії імені Георгія Ґонґадзе за 2021 рік.

28 вересня 2021
367
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: