“Тут-і-тепер: Історії журналістів на війні”: новий спецпроєкт Українського ПЕН, Премії імені Георгія Ґонґадзе та The Ukrainians

354
Роздрукувати
“Тут-і-тепер: Історії журналістів на війні”: новий спецпроєкт Українського ПЕН, Премії імені Георгія Ґонґадзе та The Ukrainians

Команди PEN Ukraine, Премії імені Георгія Ґонґадзе та The Ukrainians запускають мультимедійний спецпроєкт "Тут-і-тепер: Історії журналістів на війні".

Проєкт "Тут-і-тепер: Історії журналістів на війні" – це 15 розповідей про тих, хто висвітлює й осмислює повномасштабне вторгнення Росії в Україну, тих, хто знімає та записує історії на передовій і в тилу, хто веде ефіри з укриттів, а також тих, хто долучився до лав ЗСУ. Про вибір кожного і кожної – професійний та особистий.

Серед героїв проєкту – публіцист, теле- і радіоведучий Віталій Портников, головна редакторка видання "Українська правда" Севгіль Мусаєва, ведуча радіо НВ Алла Кошляк, фотограф Associated Press Єфрем Лукацький, журналіст і фотограф Стас Козлюк та інші. Їхні історії можна буде прослухати і прочитати: ведучою подкастів стала журналістка Ольга Сніцарчук, авторкою текстів – Оксана Расулова. Окрім того, спеціально для "Тут-і-Тепер" художниця Марія Фоя створила авторські ілюстрації – портрети героїв проєкту.

Серія подкастів буде доступна на таких платформах: Apple Podcasts, YouTube, Google Podcasts, Soundcloud, MEGOGO, НВ Подкасти, Spotify. Обрати зручну і підписатись можна за посиланням: ​https://li.sten.to/dxew6rf6

Проєкт "Тут-і-Тепер" реалізують Український ПЕН в межах Премії Ґонґадзе та онлайн-медіа The Ukrainians за підтримки благодійного фонду Smart Foundation, Шведського ПЕН і Національного фонду на підтримку демократії.

Авторка ідеї: Тетяна Терен

Координаторка: Оксана Мамченкова

Ведуча подкасту: Ольга Сніцарчук

Продюсування, саунддизайн та монтаж: Дмитро Пальчиков

Звукорежисерка: Вікторія Лавриненко

Дизайн обкладинки подкасту: Анастасія Струк

Ілюстрації: Марія Фоя

Тексти: Оксана Расулова

Літературне редагування: Анастасія Левкова

Переклад англійською: Анна Вовченко

Дизайн і верстка: Надія Борковська, Олексій Ариков

12 травня 2022
354
Теги: #Війна
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: