На фронті загинув журналіст Олександр Махов

386
Роздрукувати
На фронті загинув журналіст Олександр Махов

Журналіст і доброволець ЗСУ Олександр Махов загинув у боях під Ізюмом на Харківщині. У квітні йому виповнилося 36 років.

Олександр Махов багато років працював на телеканалах "Україна" та "Україна 24" на посаді військового кореспондента і висвітлював війну на Донбасі. У жовтні 2021 року він почав працювати на телеканалі "Дом".

Олександр Махов народився на Луганщині. Був ветераном війни на Донбасі. Потрапивши в зону бойових дій спершу як журналіст, у 2015 році він добровільно вступив до лав ЗСУ. Вів подкаст "Військкор", проводив тренінги для військових кореспондентів. У 2020 році став єдиним представником українських ЗМІ на борту літака, який евакуював громадян України з китайського Уханя. Разом із учасниками 22-ї української експедиції відвідав Антарктиду.

Олександр Махов повернувся на фронт у перший день повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Мав позивний "Журналіст".

"Я ветеран і резервіст, і я йду на війну. Настав час визвольної війни! Буду битися і вбивати – скільки матиму сил. Служу українському народові!" писав Махов на своїй сторінці у Facebook 24 лютого.

"Селяни, прораби, кухарі гасять "другу армію світу". Я хочу, щоб ви гордилися нашої армією. Ми бʼємось за нашу країну. За наш дім. Вірте в ЗСУ",йдеться в останньому його дописі.

 
5 травня 2022
386
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: