Продюсерка Радіо Свобода Віра Гирич загинула внаслідок російського обстрілу Києва

365
Роздрукувати
Продюсерка Радіо Свобода Віра Гирич загинула внаслідок російського обстрілу Києва

28 квітня внаслідок російського обстрілу Києва загинула продюсерка Радіо Свобода Віра Гирич. Ракета влучила в її квартиру в багатоповерхівці в Шевченківському районі столиці. Тіло Віри Гирич виявили під завалами вранці 29 квітня.

"Тепер Віри більше немає. Точна російська ракета потрапила у її будинок, Віра пролежала там всю ніч, а знайшли її лише зранку", – написав у Facebook колега Віри Олександр Демченко.

Інформацію про загибель Віри Гирич у коментарі ІМІ підтвердила також головна редакторка української служби Радіо Свобода Інна Кузнєцова.

Віра Гирич стала частиною київського бюро Радіо Свобода 1 лютого 2018 року. До того вона працювала на провідних українських телеканалах – зокрема, "Еспресо" та "1+1".

"Редакція Радіо Свобода висловлює співчуття родині Віри Гирич і буде згадувати її як світлу і добру людину, справжнього професіонала," йдеться у зверненні її колег.

29 квітня 2022
365
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: