Росіяни вбили харківського журналіста Ігоря Гуденка

599
You can read this article in English
Ситніков Максим
Ситніков Максим
Менеджер правозахисних проєктів
Росіяни вбили харківського журналіста Ігоря Гуденка
Фейсбук

20 травня стало відомо про загибель харківського фотографа, відеоблогера та активіста Ігоря Гуденка, який перестав виходити на зв’язок 26 лютого. Його тіло знайшли на вулиці Наталії Ужвій, неподалік окружної дороги в районі Північної Салтівки, де точилися бої із російськими загарбниками.

Ігор Гуденко висвітлював бої з російськими окупантами на окружній дорозі в Харкові. 25 лютого журналіст виклав у мережу відео знищеної російської техніки, а наступного дня перестав виходити на зв’язок. Рідні та близькі намагалися знайти чоловіка, але безрезультатно.

Ігор Гуденко був співавтором документального фільму "Герой України Євген Котляр", знімав відео розстрілів Небесної Сотні в центрі Києва та був активним учасником Зеленого руху в Харкові. Гуденко 29-й журналіст, який загинув від рук російських окупантів протягом трьох місяців повномасштабної війни Росії проти України.

23 травня 2022
599
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: