“Я тут – за тебе”: стартує мультимедійний проєкт про українок, які виборюють наше майбутнє

217
Роздрукувати
Родіна Ірина
Родіна Ірина
Комунікаційна менеджерка
“Я тут – за тебе”: стартує мультимедійний проєкт про українок, які виборюють наше майбутнє

Український ПЕН, журнал Reporters, IZONE Media та міжнародний благодійний фонд "Ізоляція" за підтримки The New Democracy Fund у рамках співпраці з Danish Cultural Institute запускають спільний мультимедійний проєкт про жінок під час війни "Я тут – за тебе".

Це серія есеїв українських письменниць і журналісток, які поруч із нинішнім контекстом війни описують емоції й почуття українок, що змагаються за наше майбутнє. П’ять українських авторок написали свої тексти про жінок, які продовжують боротьбу під час війни – кожна на своєму фронті. 

Есеї для проєкту написали Мирослава Барчук, Ірена Карпа, Лариса Денисенко, Марʼяна Савка та Зоя Казанжи

У першому есеї "Тиха" журналістка Мирослава Барчук розповідає історію своєї університетської подруги, яка врятувала із захопленого росіянами Ірпеня свою родину, а зараз шиє шеврони і робить обкладинки на документи для військових ЗСУ.

Авторкою ілюстрацій для проєкту стала Дарія Ковтун. Окрім того, IZONE Media готує серію подкастів – аудіорозмов з письменницями про їхніх героїнь, ролі та права жінок в умовах війни.

17 жовтня 2022
217
Теги: #Війна
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: