У квартирі Віталія Портникова виявлено пристрій для прослуховування і запису інформації

118
Роздрукувати
Ситніков Максим
Ситніков Максим
Менеджер правозахисних проєктів
У квартирі Віталія Портникова виявлено пристрій для прослуховування і запису інформації
Фото: Олена Чернінька

Публіцист, телеведучий, письменник, журналіст, член Українського ПЕН Віталій Портников виявив у своїй зйомній квартирі у Львові невідомий пристрій для прослуховування і запису інформації. Про це 10 серпня повідомив у Facebook народний депутат Микола Княжицький.

За словами Портникова, він знайшов диктофон "випадково під час прибирання під канапою". Журналіст каже, що раніше не помічав стеження за собою та не має підозр, хто міг встановити цей пристрій. Також Портников розповів, що пристрій був вилучений співробітниками Служби безпеки України і відправлений на експертизу. Про терміни експертизи наразі невідомо.

Пристрій для прослуховування і запису інформації, знайдений у квартирі Віталія Портникова.
Фото: Facebook Миколи Княжицького.

Віталій Портников у коментарі Радіо Свобода зазначив:

Після моєї заяви слідчими СБУ Львівської області проведено огляд приміщення і вилучений пристрій, який є пристроєм для прослуховування і запису інформації. Я сподіваюся, що відповідні структури проведуть експертизу і дізнаються, ким і для чого цей пристрій був розташований у моїй квартирі.

11 серпня 2022
118
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: