Російські окупанти вбили американського журналіста Брента Рено

302
Роздрукувати
Російські окупанти вбили американського журналіста Брента Рено

В Ірпені російські окупанти вбили 51-річного журналіста Брента Рено. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов.

Разом із колегою, 46-річним журналістом на імʼя Хуан Дієго Херрера Арредондо, Брент знімав евакуацію мешканців Ірпеня. Після перетину блокпосту машину з журналістами розстріляли. Хуан був поранений у стегно. Його оперували медики Охматдиту. Арредондо бачив, що Брента Рено поранили в шию.

image
Фото: Анастасія Магеррамова

"Окупанти цинічно вбивають навіть журналістів міжнародних ЗМІ, які намагаються показати правду про безчинства російських військ в Україні... Ще один журналіст поранений. Зараз потерпілого намагаються вивести із зони бойових дій. Звісно, професія журналіста передбачає ризик, втім громадянин США Брент Рено поплатився життям за спробу висвітлити підступність, жорстокість та безжальність агресора", – зазначив Андрій Нєбитов.

Спочатку повідомлялося, що Брент Рено – коресподент американського медіа The New York Times. Однак видання заперечило цю інформацію. За словами департаменту комунікацій NYT, Брент Рено не перебував в Україні з редакційним завданням, а його журналістське посвідчення, фото якого зараз шириться мережею, було видане для іншого завдання багато років тому.

13 березня 2022
302
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: