Поезія і музика для ЗСУ. Квартирник у просторі ПЕН

195
Роздрукувати
Поезія і музика для ЗСУ. Квартирник у просторі ПЕН

Поезія, музика, неформальне спілкування. Ми започатковуємо традицію творчих квартирників у просторі Українського ПЕН.

Ідея таких зустрічей народилася в Харкові, у квартирі Юрія Шевельова, яка зараз стала літературною резиденцією Харківського ЛітМузею, де ми збиралися з літературно-музичними зустрічами під час наших волонтерських поїздок на схід України.

Ми прагнемо підтримувати живе і творче спілкування навіть у непрості для нас усіх часи й хочемо зробити такі квартирники доброю традицією і в Києві.

Перший квартирник відбудеться у суботу, 11 лютого, о 17.00, у просторі ПЕН на Подолі за адресою: вул. Лук’янівська, 14а.

Музику гратимуть Володимир Єрмоленко, Вахтанґ Кебуладзе і Тарас Лютий; читатимуть поезію Павло Коробчук, Катерина Міхаліцина та Світлана Поваляєва.

Щоб відвідати захід, необхідно заповнити реєстраційну онлайн-форму: https://forms.gle/zMsMp6nTFPmEChyv9 

У рамках цієї події ми підтримуємо Kult.Podcastподкаст про культуру, літературу та філософію. Автори Kult.Podcast літературознавиця Тетяна Огаркова та філософ Володимир Єрмоленко збирають гроші на закупівлю автівок та інших корисних речей для ЗСУ. 

Підтримати можна тут:

  • щомісячно: patreon.com/kultpodcast
  • разово: картка: 5457 0822 9092 9368, paypal: ukraine.resisting@gmail.com

Організатор заходу – PEN Ukraine у партнерстві з Kyiv-Mohyla Business School [kmbs] та Національним університетом "Києво-Могилянська академія".

 

11 лютого 2023
195
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: