Лекція Віталія Портникова у просторі ПЕН “Війна і правда”

237
Роздрукувати
Лекція Віталія Портникова у просторі ПЕН “Війна і правда”

25 січня о 18:00 у просторі ПЕН відбудеться лекція публіциста Віталія Портникова "Війна і правда".

Запрошуємо на відверту розмову про причини й наслідки війни, перспективи України, цивілізованого світу й пошук шляхів до зцілення й відродження після перемоги.

Віталій Портников – український публіцист, письменник, журналіст. Оглядач Радіо Свобода і постійний автор аналітичних статей на політичну та історичну тематику. З 1994 року регулярно публікувався в газеті "Дзеркало тижня" (Київ), у рубриці "Щоденники" (матеріали цієї рубрики зібрані в книжці "Богородиця у синагозі"). З червня 2006 по жовтень 2007 року – шеф-редактор української щоденної газети "Газета 24". Вів публіцистичні й інформаційно-аналітичні програми на кількох українських телеканалах. З 2009 по 2011 рік – автор програми "Правда Віталія Портникова" на телеканалі ТВі. У травні 2010 року став головним редактором ТВі. З листопада 2013 веде програми на телеканалі "Еспресо".

В рамках цієї події ми підтримуємо Благодійний фонд "Фортеця 4.5.0" , який збирає кошти на придбання автівок для ЗСУ, техніки, ліків та на інші потреби військових у зоні бойових дій.

Зробити благодійний внесок можна за наступними реквізитами (або ви можете надіслати гроші на зазначені картки безпосередньо під час події):

Лекція відбудеться наживо у просторі ПЕН на Подолі за адресою вул. Лук’янівська, 14а.

Кількість місць обмежена, для реєстрації потрібно заповнити гугл-форму: https://forms.gle/3UPBtssMMaoFYoji8

Захід відбувається за підтримки ГО "Міжнародний центр суверенних народів".

Організатор заходу – PEN Ukraine у партнерстві з Національним університетом "Києво-Могилянська академія".

 

25 січня 2023
237
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: