“Інтелектуальні вечори у просторі ПЕН”: Whiteout: поетично-музична імпреза при свічках з Павлом Коробчуком

133
Роздрукувати
“Інтелектуальні вечори у просторі ПЕН”: Whiteout: поетично-музична імпреза при свічках з Павлом Коробчуком

29 грудня о 18:00 у просторі ПЕН у Києві відбудеться десята подія на підтримку Збройних сил України. Попри холод і масові блекаути, ми будемо грітися поезією та музикою. 

Поетично-музична імпреза "Whiteout" стане унікальної подією, оскільки вперше за 15 років Павло Коробчук публічно виконає власні пісні і презентує новий музичний альбом  "Червонозем"  http://surl.li/edgat 

Павло Коробчук – письменник, перекладач, музикант. Займається електронною музикою. Автор альбому HOROBRO. Зіграв понад двадцять музичних вистав з гуртом The Velvet Sun за творчістю Емі Вайнгауз (Київ, Львів, Хмельницький, Тернопіль, Луцьк, Вінниця). У різні роки грав і продовжує грати на барабанах у гуртах Райдо, StroOm, Drunk&Drowned.

Захід відбудеться наживо у просторі ПЕН на Подолі, за адресою: вул. Лук’янівська, 14а. 

У рамках цієї події ми підтримуємо Сергія Коробчука (брата Павла Коробчука), старшого сержанта 80-ої окремої десантно-штурмової бригади, який збирає гроші на ремонт пошкодженої техніки.

Зробити внесок можна за лінком https://send.monobank.ua/jar/83G8ejQXaF  або надіслати гроші на картку безпосередньо під час події.

Щоб відвідати подію, необхідно заповнити реєстраційну онлайн-форму https://forms.gle/jsVrnFyF2bPx9jtz9 

Підтвердження реєстрації надійде всім зареєстрованим учасникам в окремому листі від організаторів (будь ласка, уважно перевіряйте спам).

Якщо у вас виникнуть питання, звертайтеся: alycebondarenko@gmail.com, +380994861922, Аліса Бондаренко.

У разі повітряної тривоги всі учасники події зможуть пройти до укриття на нижньому поверсі будівлі.

Нагадаємо, що мета "Інтелектуальних вечорів у просторі ПЕН" – повернути офлайн-події у культурне життя столиці, а також підтримати волонтерські ініціативи, які збирають кошти на потреби українських захисників та захисниць.

Організатор заходу – PEN Ukraine у партнерстві з Kyiv-Mohyla Business School [kmbs] та Національним університетом "Києво-Могилянська академія"

 

29 грудня 2022
133
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: