Говорити про війну: чи готовий світ чути Україну?

42
Роздрукувати
Говорити про війну: чи готовий світ чути Україну?

4 грудня о 16.00 у Музеї Національного університету "Києво-Могилянська академія" відбудеться зустріч з американськими письменниками Дейвом Еґґерсом, Пітером Ґодвіном та Барбарою Демік. Модеруватиме подію філософ, журналіст, письменник, президент Українського ПЕН Володимир Єрмоленко.

Під час зустрічі будуть обговорюватися, зокрема, такі питання:

🔹 Голос України в Америці і ширше у світі – що про нас чують, а що ні?

🔹 Жодні слова не можуть передати реальності війни – але водночас ми мусимо про неї говорити, бо замовчене зло повертається. Як з цим бути?

🔹 Для людей, які не мають досвіду війни, війна залишається абстракцією. Предметом для "дискусій", радше ніж переживанням. Як це подолати?

🔹 Чи є ризик втрати чи зменшення підтримки України в Америці та ширше в демократичному світі. Як проти цього боротися?

Захід відбудеться англійською мовою без перекладу.

Обов’язкова реєстрація на подію: https://cutt.ly/z1QVNIm

Інформація про спікерів:

🔹Дейв Еґґерс – американський письменник і видавець. Працює з темою порушень прав людини. Співзасновник Міжнародного конгресу голосів молоді – щорічного зібрання 100 молодих авторів та активістів. Адвокатує популяризацію літератури серед молоді та доступну вищу освіту.

🔹Пітер Ґодвін – зімбабвійський письменник, журналіст і сценарист. У минулому – правозахисник, випускник Кембриджського та Оксфордського університетів. Працював закордонним кореспондентом провідних британських медіа у понад 60 країнах світу. Президент Американського ПЕН у 2012-2015 роках.

🔹Барбара Демік – американська журналістка і письменниця. У минулому – голова пекінського та сеульського бюро видання Los Angeles Times, кореспондентка у країнах Близького Сходу та Балкан для Philadelphia Inquirer. Володарка низки нагород за журналістські матеріали на тему прав людини та правосуддя.

Подія для всіх, хто цікавиться голосом України у світі, присутністю українських тем та української культури у світі, міжнародною підтримкою України. Захід зацікавить студентів, які вивчають гуманітарні дисципліни.

Місце провдення події: Музей Національного університету "Києво-Могилянська академія"( вул. Сковороди, 2, вхід через перший корпус НаУКМА).

Контакт: ukraine.pen@gmail.com

Організатори події: Український ПЕН, Національний університет "Києво-Могилянська академія", Американський ПЕН

4 грудня 2022
42
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: