"Мереживо" на Полтавщині: для дорослих і дітей (ФОТО)

347
Роздрукувати
"Мереживо" на Полтавщині: для дорослих і дітей (ФОТО)

19-20 червня у рамках проекту "Мереживо. Літературні читання у містечках України" відбулася поїздка українських письменників Ірен Роздобудько, Івана Андрусяка та кураторки проекту Анастасії Левкової на Полтавщину. Виступи відбулися у трьох містах: для дорослих та дітей в смт. Козельщина, для дорослих та дітей у Кобеляках та для дорослих – у Кременчуці.

Попри виснажливу логістику (необхідна умова культурної децентралізації – добра робота Укрзалізниці та якісні автошляхи – на жаль, ні одне ні інше похвалити не можна), вдалося побавитися з дітьми, розповісти їм веселі віршики, поділитися таємними знаннями, розповісти про те, як дитячий зошит через роки може перетворитися на книжку. В Кобеляках діти представили гостям власну творчість – співали й виразно читали вірші.

З дорослими спілкувалися про те, як починається шлях письменника, чи можна заробити на життя літературною працею та чи потрібен сьогодні вступ до Спілки письменників, якщо хочеш видавати книжки та виступати на презентаціях. У Кременчуці була ще й розмова про шалені пригоди українських авторів у 1990-х, літоб'єднання "Нову дегенерація" та сучасне українське кіно.

Полтавське "Мереживо" відбулося за підтримки Благодійної організації Миколи Сушка "Smart Foundation".
 
 
image
 
 
image
image
image
image
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
21 червня 2019
347
Теги: #Мереживо
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: