Галина Крук представляє Україну на фестивалі Meeting Brno у Чехії

356
Роздрукувати
Галина Крук представляє Україну на фестивалі Meeting Brno у Чехії

До 9 червня у чеському місті Брно триває мультимедійний фестиваль Meeting Brno.

Уже вчетверте фестиваль став "платформою для зустрічі різних думок, культур та релігій". Програма Meeting Brno традиційно складається з дискусій, виставок, кінопоказів, театральних та танцювальних вистав.

Цьогорічна тема фестивалю – "Тепер, коли ми маємо те, що хотіли" (Now that we have what we wanted) – присвячена "цінності свободи, яку Чехія виборола 30 років тому". "Ми згадаємо про боротьбу за свободу до 1989 року і подумаємо про свою відповідальність у вільній державі", – поставили перед собою мету організатори події.

Україну на фестивалі цього року представляє поетка, членкиня Українського ПЕН Галина Крук. Зокрема, 5 червня Галина разом із письменниками з Угорщини, Польщі, Німеччини, Чехії та Словаччини візьме участь у дискусії "Інакше кажучи" (In Other Words), учасники якої говоритимуть про "кінець історії", а також про те, куди рухається світ.

Повна програма фестивалю: meetingbrno.cz/en/programme

3 червня 2019
356
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: