Письменники Олег Коцарев та Павло Коробчук зустрілися з читачами в Ізюмі та Чугуєві (ФОТО)

297
Роздрукувати
Письменники Олег Коцарев та Павло Коробчук зустрілися з читачами в Ізюмі та Чугуєві (ФОТО)

16-17 травня у рамках проекту "Мереживо. Літературні читання у містечках України" письменники Олег Коцарев та Павло Коробчук зустрілися з читачами Чугуєва та Ізюма, що на Харківщині.

Зустріч у Чугуєві відбулася з аудиторією у галереї Художньо-меморіального музею Іллі Рєпіна. Історично це приміщення колишнього юнкерського училища. Розмовляли про приватні історії на тлі історії великої, про пертурбації епохи довкола та всередині кожної людини, незважаючи навіть на те, чи її участь у подіях активна, чи ні. Про вибірковість людської пам'яті, а також читали уривки з найновішої прози – роман Олега Коцарева "Люди в гніздах" та роман Павла Коробчука "Ключові клапани".

В Ізюмі письменники провели читання у гімназії № 3 для десятикласників та їхні вчителі. Спілкувалися також про історію малу й велику, про те, чи людина формує свою долю власним характером, чи умови формують людину та ліплять її життя. Про те, чи варто до шкільної програми з літератури включати сучасних живих авторів, і чим може бути цікава класика. Гості розповіли про те, що читають зараз і яких авторів люблять (із класиків та сучасних письменників).

Друга зустріч в Ізюмі відбулася у Центрі соціальної згуртованості БО БФ "Карітас-Харків", де читали уривки з прози та вірші.

Дякуємо "Видавництву Старого Лева" та видавництву "Комора" за книжки, подаровані у міську бібліотеку Чугуєва та шкільні бібліотеки Ізюма.

Кураторка проекту – Анастасія Левкова.

Проект "Мереживо. Літературні читання в містечках України" реалізується за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження".

image

image

image

image

image

image

20 травня 2019
297
Теги: #Мереживо
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: