Український ПЕН організував дискусію про жіночу свободу (фото)

538
Роздрукувати
Український ПЕН організував дискусію про жіночу свободу (фото)

24 квітня у The Naked Room відбулася дискусія "Свобода бути жінкою", яку організували Український ПЕН та громадська організація "Українська Основа".

Під час дискусії журналістка, продюсерка UA: Радіо Культура Ірина Славінська, письменниця, правозахисниця, радіожурналістка Лариса Денисенко, виконавча директорка ГО “Українська основа” Соломія Бобровська та письменниця, перекладачка Катерина Калитко говорили про жіночу солідарність та перепони, з якими стикаються сьогодні жінки.

"Важливо, щоби кожна із нас відчувала відповідальність за голоси жінок у нашому житті. Якщо ми не будемо забувати одна про одну в нашій професійній діяльності, всі прошарки суспільства розумітимуть, що з жінками слід рахуватися, що за жодних обставин вони не мовчатимуть", – зазначила Лариса Денисенко.

Подія стала продовженням однойменного медіапроекту, в рамках якого українські письменниці та журналістки пишуть для "Української правди. Життя" колонки про те, що для них означає бути вільною жінкою – в професії, особистому житті, в Україні та світі.

Прочитати колонки, які вийшли в рамках проекту, можна за посиланням.

Відеозапис дискусії

image

image

image image

image image image

image

image image image image

image

25 квітня 2019
538
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: