Письменники Галина Вдовиченко та Петро Яценко провели літературні читання на Чернігівщині (ФОТО)

400
Роздрукувати
Письменники Галина Вдовиченко та Петро Яценко провели літературні читання на Чернігівщині (ФОТО)

6 та 7 травня у рамках проекту "Мереживо. Літературні читання у містечках України" українські письменники Петро Яценко та Галина Вдовиченко, разом із кураторка проекту Анастасією Левковою побували на Чернігівщині – у Бахмачі та Батурині.

Письменники провели літературні читання у Палаці дитячої та юнацької творчості у Бахмачі і в урочистій Гетьманській залі Палацу гетьмана Кирила Розумовського в Батурині. Зустрілися та поспілкувалися з учителями та школярами про те, як іти до своєї мрії, чи знеохочують до читання традиції шкільних уроків із літератури. Також, яким цікавим може бути письменник Іван Нечуй-Левицький та що дає читання та література загалом.

Розглянули питання чи прибутково бути письменником або письменницею та як соціальні мережі надихають або демотивують письменників. Присутні запитували, чим, на думку гостей, є свобода і яким є сьогоднішній український читач.

Проект "Мереживо. Літературні читання у містечках України" реалізується за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

image

image

image

image

image

8 травня 2019
400
Теги: #Мереживо
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: