У рамках Форуму видавців відбулися акції на підтримку Олега Сенцова та українських політв’язнів (фото)

334
Роздрукувати
У рамках Форуму видавців відбулися акції на підтримку Олега Сенцова та українських політв’язнів (фото)

Протягом усіх днів Форуму видавців у Львові відбувалися акції на підтримку Олега Сенцова та українських політв’язнів у Росії та окупованому Криму.

Зокрема, на будівлі Палацу мистецтв, де традиційно відбуваються ярмарок Форуму видавців та частина заходів фестивальної програми, Український ПЕН та ініціатива #SaveOlegSentsov розмістили банер на підтримку письменника та кінорежисера Олега Сенцова.

image

Також щодня волонтери роздавали учасникам Форуму видавців стікери із цифрами – кількістю днів голодування Олега Сенцова. До акції долучилися журналісти Вадим Карп’як, Андрій Куликов, Тетяна Пушнова, Ольга Герасим’юк, Зоя Казанжі, телеведучий Олександр Авраменко, письменники Юрій Андрухович, Мар'яна Савка, Януш Леон Вишневський, історикиня Ґульнара Бекірова, акторки Ада Роговцева, Катерина Степанкова та багато інших.

image

image

image

image

image

image

image

19 вересня під час урочистого відкриття Форуму видавців у Львівській національній опері всі гості підняли таблички з написом #SaveOlegSentsov з вимогою звільнити українських політв’язнів, які незаконно утримуються в російських тюрмах.

image

image

image

image

В останній день Форуму видавців Український ПЕН та "Львів – місто літератури" організували письменницький марафон, під час якого правозахисники, письменники та журналісти читали тексти Олега Сенцова і власні твори. До акції долучилися Мирослав Маринович, Галина Крук, Наталка Сняданко, Віталій Портніков, Ірина Славінська, Анастасія Левкова, Остап Сливинський, Ірина Старовойт, Вахтанґ Кебуладзе, Лариса Денисенко, Мирослав Лаюк, Володимир Бєглов, Катерина Міхаліцина, Ія Ківа, Олена Стяжкіна, Богдан Нагайло, Мар’яна Савка та Андрій Курков.

Відео з події

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Фото Олександра Хоменка, Анастасії Бакуліної, Анни Ютченко.

23 вересня 2018
334
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: