У Франкфурті відбулися читання на підтримку Сенцова

241
Роздрукувати
У Франкфурті відбулися читання на підтримку Сенцова

На українському стенді Франкфуртського книжкового ярмарку пройшли читання на підтримку Олега Сенцова та інших політв’язнів.

Юрій Дуркот, Андрій Курков, Вікторія Амеліна та Сергій Плохій читали оповідання Олега Сенцова. Зокрема, учасники прочитали оповідання: "Автобіографія", "Школа", "Собака" та "Заповіт".

#SaveOlegSentsov readings організував Український інститут книги спільно з PEN Ukraine та Генеральним консульством Украіни в Німеччині.

Захід пройшов у межах кампанії OnTheSamePage, яка присвячена 70-річчю Декларації прав людини.

image

Акція продовжилася мовчазним протестом на російському стенді. Росіяни відповіли повним ігноруванням протесту. Вони продовжили вести свій захід, ніби нічого не сталося.

Серед протестувальників: генеральний консул України у Франкфурті Алла Польова, Юрій Прохасько, Вікторія Амеліна, Катерина Калитко, Мустафа Джемілєв, Алім Алієв та ін. Також до акції приєдналися українські видавці, представники Інституту книги та звичайні читачі.

13 жовтня 2018
241
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: