Російська правозахисниця отримала новий лист від Сенцова

266
Роздрукувати
Російська правозахисниця отримала новий лист від Сенцова

Російська правозахисниця Зоя Свєтова в середу, 26 вересня, отримала новий лист від українського письменника і режисера Олега Сенцова, який 136 днів голодує у російській колонії.

"Отримала сьогодні дуже важливий для мене лист від Олега Сенцова, відправленмй вчора, 25 вересня. Лист про віру і надію на краще. Надію тоді, коли її немає зовсім. І звідки брати сили", – написала Свєтова на своїй сторінці у Facebook.

Далі вона опублікувала уривки з листа Сенцова: "Спасибі тим людям, які все ще, незважаючи на цей тривалий нескінченний марафон, продовжують підтримувати мене, а, головне, і всіх інших українських політв'язнів".

"Вони не здаються і я разом з ними. Вірю в хороший результат всієї цієї історії, незважаючи ні на що. Ніщо не буває вічним, навіть погане! Не чекав, що мене настільки вистачить і не знаю, наскільки вистачить ще. Але не здаюся! Чого і вам всім бажаю. Привіт всім добрим людям!" – цитує Свєтова слова Сенцова.

Олег Сенцов засуджений в Росії на 20 років ув'язнення за звинуваченням у підготовці терактів в анексованому Криму. Режисер відкидає звинувачення. З 14 травня він тримає голодування, вимагаючи звільнити з російських в'язниць українських політв'язнів.

З вимогою негайно звільнити Сенцова до Росії неодноразово зверталися міжнародні організації, західні уряди, художники та активісти у всьому світі.

14 травня засуджений у Росії український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях.

27 вересня 2018
266
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: