Ірина Цілик отримала премію Women in Arts-2021

97
Роздрукувати
Ірина Цілик отримала премію Women in Arts-2021

12 березня в рамках глобального тижня мистецтв HeForShe Arts Week Український інститут та ООН Жінки в Україні втретє вручили премію Women in Arts. У номінації "Жінки в кіно" перемогла кінорежисерка, письменниця, авторка поетичних і прозових творів та членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик.

Також лауреатками премії Women in Arts стали: "Жінки у візуальному мистецтві" – Аліна Клейтман; "Жінки в музиці" – Оксана Линів; "Жінки в театрі" – Тамара Трунова; "Жінки в літературі" – Софія Андрухович; "Жінки в культурному менеджменті" – Юлія Федів; "Жінки в культурній журналістиці, критиці та дослідженнях" – Віра Балдинюк; "Особлива відзнака" – Валерія Бурлакова.

Мета премії — привернути увагу на досягнення жінок, які працюють у мистецтві, і надихнути їх на нові успіхи.

image

Про переможниць Women in Arts-2021 зняли документальний фільм "Жінки, що грають ігри".

"Це фільм-гра, що повертає нас у дитинство і допомагає згадати, як все починалось. Героїні фільму — дівчатка, які виросли і "дали жару". Вони не розкажуть вам про успішний успіх, але саме вони якнайкраще знають правила гри — і якправильно їх порушувати. Ці жінки вміють віддаватися справі, радіти, помилятися, перетворювати виклики у можливості і продовжувати гру. Вонивизначають обличчя української культури сьогодні", – розповіла режисерка фільму Надія Парфан.

Переглянути фільм можна на сайті MEGOGO.

16 березня 2021
97
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: