Виходить друком збірка есеїв на фокус-тему ПЕН "Мости замість стін"

457
Роздрукувати
Виходить друком збірка есеїв на фокус-тему ПЕН "Мости замість стін"

У вересні у "Видавництві Старого Лева" вийде збірка есеїв українських інтелектуалів на фокус-тему Українського ПЕН 2018/2019 "Мости замість стін: що об'єднує українців?". Книжка поповнить серію "Бібліотека Українського ПЕН", до якої входять видання, що з'явилися за нашої організаційної чи кураторської підтримки.

В есеях цієї збірки двадцять українських інтелектуалів розмірковують про феномен суспільних мостів і стін. Для чого існують одні й інші? Чи завше мости сприяють порозумінню? А може, іноді дозволяють переступати межі? Чи стіни — це те, що неодмінно роз’єднує? А може, часом захищає? З ким і як варто будувати мости, а від кого — боронитися стінами?

Результат медіапроєкту Українського ПЕН, первісно публікований у виданні “Новое время”, — під однією обкладинкою.

На сторінках книги ви знайдете есеї таких авторів: Катерина Калитко, Катерина Ботанова, Вахтанґ Кебуладзе, Зоя Казанжи, Остап Сливинський, Олена Стяжкіна, Лариса Денисенко, Мирослава Барчук, Вікторія Амеліна, Віталій Пономарьов, Василь Махно, Володимир Рафєєнко, Микола Рябчук, Володимир Єрмоленко, Світлана Пиркало, Борис Ґудзяк, Ігор Ісіченко, Галина Вдовиченко, Павло Каразін, Віталій Портников.

Кураторка фокус-теми – Анастасія Левкова
Упорядниця – Тетяна Терен
Передмова – Андрій Курков

14 серпня 2020
457
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: