Український ПЕН на Латвійській книжковій виставці

284
Роздрукувати
Український ПЕН на Латвійській книжковій виставці

1 березня в Ризі розпочнеться Латвійська книжкова виставка. Вперше завдяки ініціативі й підтримці Посольства України в Латвії наша країна буде представлена на цій події окремим стендом Українська книга / Ukrainian Book.

Протягом усіх днів виставки, з 1-го до 4 березня, на українському стенді можна буде ознайомитися із виданнями, які увійшли до списку "Найкращі українські книжки 2019 року за версією ПЕН", та отримати листівки з інформацією про українських заручників Кремля.

Також 1 березня о 17:30 у Посольстві України в Латвії відбудеться Зустріч з письменниками Андрієм Курковим та Юрієм Винничуком, під час якої мова йтиме про зусилля української та міжнародної спільнот у контексті 5-х роковин з початку російської агресії проти України та роль правозахисних організацій у звільненні українських заручників Кремля.

image

4 березня в EU House запланована Ukraine and Latvia PEN Public Discussion на тему "Роль письменників у боротьбі з пропагандою та у сприянні свободі слова в добу пост-правди". Участь у дискусії візьмуть президент Українського ПЕН Андрій Курков, письменник, член Українського ПЕН Юрій Винничук, а також членкиня Сейму Латвії Марія Голубєва, державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко та президентка Латвійського ПЕН Інґа Ґайле.

28 лютого 2019
284
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: