Дискусія "Свобода і безпека: як шукати баланс?"

461
Роздрукувати
Дискусія "Свобода і безпека: як шукати баланс?"

25 лютого о 19.00 Український ПЕН організовує у Кримському Домі чергову зустріч у рамках Дискусійного ПЕН-клубу, учасники якої говоритимуть про пошук балансу поміж свободою і безпекою.

86 % українців вважають найбільшою цінністю свободу, натомість безпеку – 67 %. Такими є результати загальнонаціонального соціологічного дослідження, проведеного фондом "Демократичні ініціативи" спільно із Центром інформації про права людини у 2016-2018 рр.

Що ж насправді важливіше – свобода чи безпека? Як свобода поєднується з відповідальністю? Чи є свобода вседозволеністю? У чому полягає конфлікт двох риторик – правозахисної і безпеково-ідентичнісної, ліберальної і патріотичної? За яких умов свобода може обмежуватися?

25 лютого о 19.00 у Кримському домі відбудеться чергова зустріч у рамках Дискусійного ПЕН-клубу на тему "Свобода і безпека: як шукати баланс?"

Участь у дискусії візьмуть журналістка, письменниця та радниця з комунікацій агенції агенції E'COMM Зоя Казанжи, експерт зі стратегій, засновник аналітичного центру pro.mova, учасник Несторівської групи Євген Глібовицький, правозахисниця, голова правління Центру Громадянських Свобод Олександра Матвійчук та філософ Вахтанґ Кебуладзе.

Модератор – філософ, журналіст, письменник Володимир Єрмоленко.

Дискусія є продовженням обговорень, які відбулися в Українському ПЕН у зв’язку з конфліктом у Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури та знищенням інсталяції Спартака Хачанова. Більше про це в заяві Українського ПЕН та матеріалі Мирослава Мариновича.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: goo.gl/forms/ekjAlBzOKQz6Mhpz1

Організаційний партнер події – Кримський Дім.

Медіапартнер Дискусійного ПЕН-клубу – радіо "Культура".

Час і місце: 25 лютого (понеділок), 19.00, Кримський Дім (Київ, вул. Омеляновича-Павленка, 9).

19 лютого 2019
461
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: