Письменники Андрій Бондар та Марина Гримич зустрілися з читачами Миколаївщини (ФОТО)

162
Роздрукувати
Письменники Андрій Бондар та Марина Гримич зустрілися з читачами Миколаївщини (ФОТО)

5-6 листопада, у рамках проєкту Українського ПЕН "Мереживо. Літературні читання в містечках України", письменники Марина Гримич, Андрій Бондар та кураторка проєкту Анастасія Левкова виступили перед читачами Первомайська та Вознесенська, що на Миколаївщині.

У двох районних центрах зустрічі відбулися зі студентами, школярами-старшокласниками та з дорослими читачами. Під час зустрічей, письменники спілкувалися про про класиків української літератури, героїв роману Марини Гримич "Клавка" та улюблених авторів Андрія Бондаря. А також про те, як стають письменниками, чи можливо і чи потрібно покращувати тексти, коли перекладаєш їх з іноземної мови та про те, чи хотіли б ці письменники опинитись у шкільній програмі й чи любили своїх шкільних учителів мови та літератури.

Проект "Мереживо" покликаний підвищити престиж читання у райцентрах України, знайомити мешканців українських містечок із сучасною українською літературою та включити їх у культурне поле, спільне з великими містами.

image image image

image

11 листопада 2019
162
Теги: #Мереживо
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: