Премія Ґонґадзе проведе онлайн-інтерв'ю з претендент(к)ами на відзнаку-2021

273
Роздрукувати
Премія Ґонґадзе проведе онлайн-інтерв'ю з претендент(к)ами на відзнаку-2021

На початку квітня Капітула Премії імені Георгія Ґонґадзе сформувала короткий список номінантів і номінанток на здобуття Премії-2021. Ними стали телеведуча Мирослава Барчук, головний редактор Ліга.нет Борис Давиденко і репортажистка, головна редакторка Reporters Марічка Паплаускайте. Щоб познайомити аудиторію з претендент(к)ами на відзнаку та зазирнути за лаштунки їхньої роботи, Премія Ґонґадзе проведе серію онлайн-інтерв’ю "Їхні правила".

Розклад зустрічей:

15 квітня, 18:00 Мирослава Барчук у розмові з Ларисою Денисенко.

17 квітня, 18:00 Марічка Паплаускайте в розмові з Мирославою Ґонґадзе.

19 квітня 18:00 Борис Давиденко в розмові з Тарасом Прокопишиним.

Премія імені Георгія Ґонґазде заснована PEN Ukraine у партнерстві з Асоціацією випускників Києво-Могилянської Бізнес-Школи, kmbs та виданням Українська правда.

Мета Премії - підтримати тих журналістів, які не бояться викликів, здатні знаходити інноваційні способи доносити інформацію, відкривають нові можливості для цілого медіасередовища і спроможні створювати сталість у тому, що роблять.

За умовами Премії, лише члени Капітули мають право номінувати журналістів на її здобуття.

До Капітули Премії цього року ввійшли: дружина Георгія Ґонґадзе, журналістка, головна редакторка і керівниця Української служби "Голосу Америки" Мирослава Ґонґадзе, президент Українського ПЕН, письменник Андрій Курков, журналістка, співзасновниця та власниця видання "Українська правда" Олена Притула, декан Києво-Могилянської Бізнес-Школи Олександр Саврук, меценат Премії та представник powered KMBS Alumni platform Максим Дядик, письменниця, правозахисниця Лариса Денисенко, засновник "Історичної правди" та Музею-архіву преси, перший лауреат Премії імені Ґонґадзе Вахтанґ Кіпіані, публіцист, лауреат Премії Ґонґадзе Павло Казарін, керівник Київського бюро "Радіо Свобода" Інна Кузнецова.

Премія вручається щороку 21 травня, у день народження Ґонґадзе. Лауреатами Премії були Вахтанґ Кіпіані (2019) і Павло Казарін (2020).

Генеральний медіапартнер: Суспільне мовлення України.

15 квітня 2021
273
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: