“Інтелектуальні вечори у просторі ПЕН”: книгосховище в часи війни з Іриною Славінською та Вадимом Карп’яком

88
Роздрукувати
“Інтелектуальні вечори у просторі ПЕН”: книгосховище в часи війни з Іриною Славінською та Вадимом Карп’яком

5 вересня о 18:30 у просторі ПЕН у Києві відбудеться третя подія на підтримку Збройних сил України – розмова про читання під час війни з Іриною Славінською та Вадимом Карп’яком.

Із 24 лютого багатьом читачам і читачкам непросто повертатися до своєї улюбленої звички. Та є тексти, що можуть допомогти – і часто це стара-добра класика. Ірина Славінська перечитує Софокла, Вадим Карп’як – Шекспіра. Чому? Про це й поговоримо. 

Ірина Славінська виконавча продюсерка Радіо Культура, перекладачка та письменниця. Членкиня Шевченківського комітету. Кураторка спецпрограм міжнародного фестивалю "Книжковий арсенал". Ведуча програми "Права людини понад усе" на Українському радіо. Учасниця кампанії проти сексизму в медіа та політиці "Повага". Авторка книг "Майже доросла. Книжка для дівчат і про дівчат", "Мої запасні життя", "Історії талановитих людей", "33 герої укрліт".

Вадим Карп’як український журналіст, радіоведучий, телеведучий. Ведучий політичного ток-шоу "Свобода слова" на телеканалі ICTV і радіопрограми "Про закон і благодать" на UA: Радіо Культура. Член наглядової ради фонду "Повернись живим". Входить до складу журі конкурсу "Книга року BBC".

Захід відбудеться наживо у просторі ПЕН на Подолі. Умовою участі є благодійний внесок для фонду UA Responders.  Мінімальна сума – 100 грн. 

Внесок можна зробити за посиланням https://uaresponders.org/uk/donate/ (реквізити банківської картки: 4149 4390 2262 4211, Олег Нечитайло) 

Після сплати внеску потрібно заповнити реєстраційну онлайн-форму. Детальніша інформація про захід і місце події надійде всім зареєстрованим учасникам в окремому листі від організаторів. 

У разі повітряної тривоги всі учасники події зможуть пройти до укриття на нижньому поверсі будівлі.

Нагадаємо, що мета "Інтелектуальних вечорів у просторі ПЕН" – повернути офлайн-події у культурне життя столиці, а також підтримати волонтерські ініціативи, які збирають кошти на потреби українських захисників та захисниць.

Організатор заходу PEN Ukraine у партнерстві з Kyiv-Mohyla Business School [kmbs].

 

5 вересня 2022
88
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: