“Інтелектуальні вечори у просторі ПЕН”: поетичні читання Наталки Білоцерківець

91
Роздрукувати
“Інтелектуальні вечори у просторі ПЕН”: поетичні читання Наталки Білоцерківець

16 серпня о 19:00 у просторі ПЕН у Києві відбудеться друга подія на підтримку Збройних сил України – поетичні читання Наталки Білоцерківець "Тримайся рівно і дивися в себе".

Гості заходу матимуть рідкісну можливість наживо почути вірші у прочитанні авторки і поспілкуватися з нею. 

Наталка Білоцерківець – українська поетка і перекладачка, членкиня Українського ПЕН. В її бібліографії – сім поетичних збірок ("Балада про нескорених", 1976; "У країні мого серця", 1979; "Підземний вогонь", 1984; "Листопад", 1989; "Алергія",1999; "Готель Централь", 2004; вибране "Ми помрем не в Парижі", 2015) та книги літературної критики "У контексті епохи". Авторка текстів кількох пісень, зокрема "Ми помрем не в Парижі", яку виконував гурт "Мертвий півень". 

Захід відбудеться наживо в Києві на Подолі. Умовою участі є благодійний внесок для Фонду "Повернись живим". Мінімальна сума – 100 грн. Внесок можна зробити за посиланням: https://savelife.in.ua/donate/  

Після сплати внеску потрібно заповнити реєстраційну онлайн-форму. Детальніша інформація про захід і місце події надійде всім зареєстрованим учасникам в окремому листі від організаторів. 

У разі повітряної тривоги всі учасники події зможуть пройти до укриття на нижньому поверсі будівлі.

Нагадаємо, що мета "Інтелектуальних вечорів у просторі ПЕН" – повернути офлайн-події у культурне життя столиці, а також підтримати волонтерські ініціативи, які збирають кошти на потреби українських захисників та захисниць.


 

16 серпня 2022
91
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: