Члени Українського ПЕН – серед фіналістів Шевченківської премії

249
Роздрукувати
Члени Українського ПЕН – серед фіналістів Шевченківської премії

Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка сформував список творів, допущених до третього туру конкурсу на здобуття премії.

До короткого списку потрапили твори членів Українського ПЕН:

1. Оксана Луцишина, роман "Іван і Феба" (категорія "Література");

2. Василь Махно, роман "Вічний календар" (категорія "Література");

3. Володимир Рафєєнко, роман "Мондегрін (пісні про смерть і любов)" (категорія "Література");

4. Станіслав Асєєв, "В ізоляції" (категорія "Публіцистика, журналістика").

У засіданні Комітету взяли участь: Юрій Макаров – голова Комітету, Тамара Гундорова – заступник голови Комітету, Дмитро Богомазов, Володимир Войтенко, Майя Гарбузюк, Ростислав Держипільський, Римма Зюбіна, Тетяна Кочубінська, Любов Морозова, Ігор Панасов, Влада Ралко, Михайло Рашковецький, Юлія Сінькевич, Ірина Славінська, Остап Сливинський, Євгеній Стасіневич.

З повними списками фіналістів у номінаціях "Література", "Публіцистика, журналістика", "Музичне мистецтво", "Візуальне мистецтво", "Кіномистецтво" та "Театральне мистецтво" можна ознайомитись на офіційному сайті премії.

Третій тур конкурсу на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка 2021 року заплановано провести у лютому місяці наступного року.

Шевченківська премія – найвища державна нагорода в Україні за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва. Рішення про присудження премії ухвалює президент України на основі пропозицій Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка. Премію вручають із 1961 року до Дня народження Тараса Шевченка (9 березня) в шести номінаціях.

22 грудня 2020
249
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: